Bruno Sialelli nowym dyrektorem kreatywnym Lanvin

Bruno-Sialelli.jpg

Francuski dom mody Lanvin ogłosił właśnie nazwisko człowieka, który obejmie stery po odejściu z marki Oliviera Lapidusa. Jest nim Bruno Sialelli, dotychczas mało znany projektant, zajmujący się linią męską w Loewe. Jego zadaniem w Lanvin będzie połączenie linii damskiej i męskiej, godnie z nową wizją właścicieli marki. 

Po odejściu z francuskiego domu mody Oliviera Lapidusa, a następnie Lucasa Ossendrijvera odpowiadającego za kolekcje męskie, Lanvin znalazł się w czarnym punkcie. Nie zaprezentowano kolekcji damskiej na sezon wiosna/lato 2019, zabrakło także Lanvin podczas dopiero zakończonego tygodnia mody męskiej. Pod koniec ubiegłego roku zaczęły krążyć pogłoski o następcy, który miał zająć się zarówno damską, jak i męską linią. Jak się okazało, pogłoski stały się prawdą.

W myśl nowych praktyk zakładających zatrudnianie mało znanych nazwisk w znanych domach mody, stanowisko dyrektora kreatywnego Lanvin objął Bruno Sialelli. Projektant niezupełnie anonimowy, lecz na co dzień unikający rozgłosu, zdobywał doświadczenie u Christiana Lacroix, Acne czy Paco Rabanne. Nie wiadomo, jak poradzi sobie z kolekcjami damskimi, miejmy jednak nadzieję, że zdoła zakończyć złą passę legendarnej francuskiej marki.

2 Comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s