Millennial Dinner KTW3

DSC_7120_resize.jpg
Millennial Dinner/fot. ktwfashionweek

Trzecia edycja KTW Fashion Week zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji organizatorzy imprezy spotkali się na uroczystej kolacji Millennial Dinner, na którą zaproszono ekspertów i dziennikarzy z branży mody. Podczas kolacji dyskutowano nad wyborem młodego projektanta, który zaprezentuje swoją kolekcję w ramach Tygodnia Mody w Katowicach.

Na kolację przybyli między innymi Anna Puślecka (dyrektor kreatywna wydarzenia oraz odpowiedzialna za kontakt z mediami), Rafał Wyszyński (pomysłodawca KTW Fashion Week), Arek Vaz (dyrektor artystyczny), a także dziennikarze z najpoczytniejszych magazynów oraz eksperci: Marcin Świderek i Karolina Limbach (Elle), Filip Niedenthal i Hanna Rydlewska (Vogue), Agnieszka Ścibor (Viva! Moda), Agata Tanter (Lamode), Magdalena Zawadzka i Gabriela Czerkiewicz (Harper’s Bazaar), a także Ada Fijał, Katarzyna Sokołowska i Mariusz Brylski.

W ubiegłym roku podczas głosowania werdykt był jednogłośny: eksperci zdecydowali, że to Tomasz Armada zaprezentuje swoją kolekcję podczas KTW, tuż przed pokazem gwiazdy wieczoru, MMC. Kogo wybrano tym razem? Dowiemy się już wkrótce.

Trzecia edycja KTW Fashion Week odbędzie się w dniach 10-13 października w katowickiej Fabryce Porcelany i będzie kontynuować koncepcję zapoczątkowaną rok temu – doświadczeni projektanci będą wspierać młodych twórców.

1 Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s