sept. zima 2020

Supermiękkie, minimalistyczne i eleganckie loafery marki Sept. pokochało już wiele osób z branży mody. W zimowej odsłonie pojawiły się nowe wersje kolorystyczne i materiały. Jak mówią o nich założycielki marki, Katarzyna Macjejewska i Aleksandra Wiśniewska, loafery sept. to buty sprawdzające się w każdych okolicznościach.

Z doświadczenia wiemy, że jeśli dana marka skupia się na jednym tylko elemencie garderoby, zapewne możemy spodziewać się produktu bardzo wysokiej jakości, wykonanego z ponadprzeciętną starannością oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Czy jest to jednak możliwe w branży obuwniczej? Czy aby jeden model to nie za mało, by osiągnąć sukces na wymagającym rynku?

Okazuje się, że założycielki sept. ze swoim pomysłem trafiły w dziesiątkę. Lata doświadczenia w pracy jako kupcy pozwoliły im na zdobycie niezbędnej wiedzy na temat dostawców, producentów i materiałów, a całe to doświadczenie przekuły w sukces. Marka sept. powstała przy pomocy rodzinnej polskiej manufaktury, z wykorzystaniem komponentów od sprawdzonych polskich firm.

Zimowa odsłona sept. to loafery w dwóch wersjach kolorystycznych: kości słoniowej i czerni, wykonane z połyskującej skóry z interesującą fakturą jaszczurki. W sesji wzięły również udział koralowe zamszowe loafery z letniej kolekcji. Ich ponadczasowa, minimalistyczna forma sprawia, że są doskonałymi kompanami zarówno w dzień jak i na wieczór, w podróży, w pracy i na spacerze. A teraz także i na home office.

Zanim pierwsza para butów marki sept. ujrzała światło dzienne, powstało najpierw kilka prototypów. Upłynęło wiele miesięcy testowania i ulepszania, zanim spełniły one wszystkie oczekiwania, zarówno dotyczące estetyki, jak i komfortu i jakości. Na zwrócenie szczególnej uwagi zasługuje również fakt wprowadzenia szerokiej rozmiarówki – loafery występują w rozmiarach od 35 do 42, w tym rozmiary połówkowe. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe aspekty, możemy śmiało nazywać sept. marką zrównoważoną i odpowiedzialną.

1 Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s