Pierwszy butik Hermès w Polsce już w listopadzie!

z22526706V,Hotel-Europejski-po-przebudowie.jpg

Wygląda na to, że hucznie zapowiadane otwarcie pierwszego w Polsce butiku najbardziej luksusowej francuskiej marki, planowane na koniec 2019 roku, odbędzie się zgodnie z planem. Mieszczący się w równie luksusowym Hotelu Europejskim butik Hermès będzie działał od 27 listopada. 

Po niedawno przeprowadzonym gruntownym remoncie hotelu, obiekt powrócił do swojego przedwojennego splendoru. Na imponującym parterze budynku (wpisanym zresztą na listę zabytków) już wkrótce otworzy swe podwoje pierwszy w Europie Centralnej butik Hermès. Nie można sobie wyobrazić bardziej odpowiedniej lokalizacji.

Znane są już szczegóły wystroju wnętrza: w holu gości witać będzie charakterystyczny motyw marki: koń, powóz i woźnica, marmurowa posadzka z wzorem szachownicy ma idealnie współgrać z elementami z wiśniowego drewna, a wnętrze złagodzić mają dywany w jasnych kolorach. W tej przestrzeni znajdą się perfumy i akcesoria dla kobiet. Pośrodku, między drewnianymi ściankami, umieszczone będą wyroby skórzane oraz akcesoria jeździeckie, z których słynie marka. Z kolei w nawie poprzecznej znajdą się perfumy i akcesoria dla mężczyzn oraz zegarki i biżuteria.

Dopiero dalej znajdzie się bardziej kameralna przestrzeń przeznaczona dla damskiej odzieży. Powierzchnia butiku to aż 216 metrów kwadratowych, z pewnością więc wnętrza będą robić ogromne wrażenie na odwiedzających je gościach.

1 Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s