Phoebe Philo ujawnia datę premiery swojej marki

Phoebe Philo; Instagram

Wielki powrót Phoebe Philo zapowiadany był już dwa lata temu, jednak plany projektantki zostały pokrzyżowane przez sytuację na świecie związaną z wybuchem pandemii. Na szczęście Philomaniaczki nie czekały na próżno: projektantka oficjalnie podała nową datę premiery swojej marki.

Po odejściu z Celine, dyrektorka kreatywna odpowiedzialna za wizerunek marki usunęła się w cień, by pracować nad nowym projektem sygnowanym własnym nazwiskiem. Premiera marki Phoebe Philo miała odbyć się na początku 2022 roku, jednak plany zostały pokrzyżowane przez pandemię i związane z nią trudności. Wielbicielki estetyki zwanej #oldceline mogą jednak spać spokojnie – projektantka podała do oficjalnej wiadomości nową datę premiery swojej marki.

Na nowo utworzonym koncie na Instagramie pojawił się post o krótkiej treści:

„Nasza inauguracyjna kolekcja zostanie upubliczniona i udostępniona do sprzedaży na naszej stronie internetowej, PhoebePhilo.com we wrześniu 2023 roku.
W lipcu 2023 otworzymy rejestrację i nie możemy się już doczekać kontaktu”.

Choć post chwilę później zniknął, nie umknął on uwadze czujnych oczu miłośników starego Celine. Na innym instagramowym koncie zrzeszającym miłośników dawnej estetyki Phoebe Philo, @oldceline, opublikowano oryginalny post, pod którym fani wyrażają swoje wzruszenie i ekscytację. My również nie możemy się doczekać, tym bardziej, że nowy projekt ma być tworzony w duchu zrównoważonej mody.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s