TATUUM „Timeless Feminity”

Nowa, kapsułowa kolekcja marki TATUUM to pochwała ponadczasowej kobiecości, zamkniętej w eleganckich, lecz nowoczesnych formach i kolorystycznym trio, które nigdy nie zawodzi. To wygodne i kobiece modele stworzone dla nowoczesnych kobiet żyjących na swoich zasadach. Twarzą kolekcji została modelka i bizneswoman, ikona przełomu lat 80. i 90. – Bogna Sworowska.

Marka TATUUM specjalnie dla swoich klientek stworzyła kapsułową kolekcję, będącą odpowiedzią na pytanie czym jest ponadczasowa kobiecość. Łatwe w stylizacji, lecz efektowne fasony, elegancja z nowoczesnym sznytem i kolory uchodzące za klasykę to przepis na sukces. Kapsuła jest odporna na trendy i z łatwością wpisuje się w styl życia współczesnych kobiet, bez względu na ich metrykę, rozmiar i aspiracje.

Kolekcja „Timeless Feminity” została zainspirowana nurtem power dressing, który największą popularnością cieszył się w latach 80. XX wieku. Nurt ten powraca cyklicznie w wybiegowych trendach w postaci rozluźnionych garniturów, marynarek i płaszczy o męskich krojach czy mocno zaznaczonych ramion. Jednak współczesny power dressing nie musi już niczego udowadniać ani z nikim konkurować – objawia się on w pewności siebie i sile, jaką dają ubrania dostosowane do osoby, która je nosi.

„Pamiętaj, że Power Dressing to noszenie tego, co sprawia, że czujesz się silna i pewna siebie. W dzisiejszych czasach nie ma twardych zasad tworzenia stylizacji na bazie tego stylu. Najważniejsze jest to, że Ty czujesz się dobrze!” – o stylu mówi Bogna Sworowska.

Nowoczesny power dressing pomaga nie tylko w budowaniu biznesowego wizerunku. Choć biała koszula, eleganckie czarne spodnie czy dobrze skrojona marynarka to elementy doskonałe do biura, na ich bazie z powodzeniem można również komponować mniej formalne stylizacje. W kolekcji znalazły się bowiem także efektowna woskowana spódnica, sukienka o kimonowym kroju, golfy z krótkim rękawem czy klasyczny trencz. Zastosowanie w kolekcji klasycznych, lecz kontrastujących ze sobą kolorów oraz wzoru imitującego akwarelę pozwala na dowolne zestawianie ze sobą poszczególnych elementów tak, by stworzyć strój odpowiedni na każdą okazję.

Marka TATUUM w sezonu na sezon stara się również minimalizować ilość produktów z dodatkiem syntetycznych materiałów. W kolekcji kapsułowej dominują bawełna, wiskoza (w tym ekologiczna ECOVERO) oraz rayon.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s