Chylak „Moire” 2021

Pomimo coraz to nowszych roślinnych alternatyw dla naturalnej skóry, Zofia Chylak nadal nie znalazła takiej, która w pełni ją usatysfakcjonuje. Zamiast więc szukać zamiennika, postawiła na poliester z recyklingu, wyprodukowany ze śmieci zebranych na nie oceanu. Stworzona z niego mora pięknie mieni się w świetle i nadaje torebkom wieczorowy charakter.

Zofia Chylak postawiła na nowe modele torebek: inspirowane miękkimi poduszkami kopertówki, torby typu hobo oraz duże praktyczne shoppery. Sięgnęła też do swoich archiwów i przedstawiła nową odsłonę torebki-worka, elipsy oraz „pierożka” z wiosennej kolekcji. Wszystkie modele wykonane zostały z poliestrowej mory w odcieniu głębokiej czerni i turkusu.

Nowością są także akcesoria – inspirowane stylem skandynawskim duże kołnierze obszyte falbaną, które można nosić razem z torebką lub osobno, jako uzupełnienie dziennych stylizacji. Powstały dwa modele kołnierzy: kwadratowy i o zaokrąglonym kształcie. Z moty powstał również pasek w charakterze vintage, z efektowną kwadratową klamrą obciągniętą materiałem.

Modelka:  Ewa Witkowska
Fot. Gosia Turczyńska
Stylizacja: Chiara Janczarek
Make-up: Wilson
Włosy: Adrian Własiuk
Scenografia: Ania Witko
Produkcja: Łukasz Nowak/ Forward Production

1 Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s