BOHOBOCO kończy działalność

Kampania BOHOBOCO z Heleną Norowicz

„11 lat BOHOBOCO dobiegło końca i ten rozdział mojego życia jak i całej tej marki na ten moment zostaje zamknięty” – słyszymy w filmie dodanym na oficjalny profil marki BOHOBOCO. Projektant marki, Michał Gilbert Lach, po 11 latach działalności został zmuszony do podjęcia decyzji o zamknięciu firmy.

Zaczęło się od pokazów podczas Tygodnia Mody w Łodzi, potem pokazy w Warszawie, głośne współprace z gwiazdami, wspaniałe kampanie (szerokim echem odbiła się między innymi fantastyczna kampania z udziałem modelki Heleny Norowicz). Estetyka marki zachwycała nie tylko aktorki i celebrytki, które chętnie wybierały kreacje z metką Bohoboco, ale też i zwykłe kobiety. Jednak prawdziwym przełomem było stworzenie kolekcji perfum, która była dostępna w prestiżowych domach towarowych na całym świecie.

Niestety marka nie przetrwała w starciu z pandemią koronawirusa. Kolekcja damska i męska, przygotowywana specjalnie na tynki zagraniczne, nie doczekała się swojej premiery w Paryżu z powodu szalejącej pandemii. BOHOBOCO, tak samo jak wiele innych firm i branż, dotkliwie doświadczył kryzys.

Michał Gilbert Lach zapowiada jednak, że zamknięcie jednego rozdziału oznacza początek czegoś nowego. Projektant w filmie zamieszczonym na Facebooku podziękował wszystkim, z którymi współpracował przez ostatnie 11 lat: od gwiazd, które ubierał, przez modelki, fotografów i stylistów, aż po byłego współpracownika, Kamila Owczarka, z którym zaczynał pracę nad BOHOBOCO.

Mamy nadzieję, że to początek nowego rozdziału w historii. W oświadczeniu na Facebooku czytamy:

„Jeśli chcemy zaakceptować życie i jego naturalny bieg doświadczymy dobrych jak i złych momentów. Pamiętajmy jednak, że koniec może być początkiem a zmiany są potrzebne do wygenerowania nowej energii. To był piękny, kreatywny i magiczny czas”.

1 Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s