Kevin Carrigan odchodzi z firmy Ralph Lauren

carrigan
Kevin Carrigan/fot. fashionnetwork.com

Po zaledwie dwóch latach współpracy z Ralphem Laurenem Kevin Carrigan zrezygnował ze stanowiska starszego wiceprezesa i dyrektora kreatywnego linii Chaps i Lauren. Nie wiadomo, co było przyczyną tej istotnej decyzji, krążą jednak pewne plotki co do przyszłości Carrigana. 

Kevin Carrigan był wcześniej przez prawie dwadzieścia lat związany z innym amerykańskim gigantem, Calvinem Kleinem. Pełnił tam fukcję globalnego dyrektora kreatywnego, która po jego odejściu przypadła Rafowi Simonsowi. Jego odejście z firmy Ralph Lauren zbiegiem okoliczności pokryło się w czasie z niedawnym przedwczesnym zwolnieniem Simonsa. W kuluarach mówi się o prawdopodobnym powrocie Carrigana na dawne stanowisko. Musimy jednak czekać na rozwój wydarzeń, bowiem plotki te nie są na razie potwierdzone przez żadną ze stron.

Wiadomo już natomiast, że miejsce Carrigana w linii Chaps objęła Christine Blaine, piastująca różne stanowiska w firmie już od dwunastu lat, z kolei linię Lauren przejął Toby Weaver, który również od ośmiu lat zasilał szeregi marki, pracując między innymi nad damską linią Black Label.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s