Zofia Chylak na Net-a-Porter!

torebka-chylak_2
Net-a-Porter.com

Niebywały sukces polskiej projektantki torebek: Zofia Chylak właśnie zadebiutowała na  Net-a-Porter! To już trzecia marka z Polski, mogąca pochwalić się współpracą z luksusową platformą sprzedażową, oferującą produkty m. in. Gucci, Fendi czy Prady. 

Choć na razie na stronie Net-a-Porter dostępnych jest tylko 5 modeli torebek i jeden model etui na telefon, to z pewnością jest to powód do dumy i ogromny krok w rozwoju marki, w Polsce uznawanej już za kultową. Projekty Chylak cieszą się ogromnym powodzeniem do tego stopnia, że na zakup wybranych modeli trzeba ustawić się w kolejce. Torebki Zofii Chylak były również częstym dodatkiem wybieranym przez fashionistki na tygodniach mody w Nowym Jorku czy Paryżu.

Do tej pory na Net-a-Porter swoje produkty oferowały Magda Butrym i marka bielizny Le Petit Trou. Tym samym Zofia Chylak jest trzecią Polką, której projekty dostępne są na luksusowej platformie oferującej najbardziej znane marki z całego świata.

Niestety nie wszyscy są z tego osiągnięcia zadowoleni. W komentarzach pod postem na Instagramie, w którym Chylak pochwaliła się dołączeniem do grona Net-a-Porter, rozgoryczone klientki nie szczędzą słów krytyki. Głównym powodem jest wydłużający się czas oczekiwania na torebki, niekiedy trwający aż pół roku. Konsumentki zwracają uwagę na fakt, iż na swój wymarzony zakup zmuszone są czekać miesiącami, podczas gdy te same produkty są dostępne od ręki na zagranicznej stronie, w dodatku w wyższych cenach.

Czy projektantce uda się wyjść obronną ręką z tej trudnej sytuacji?

1 Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s