Minikolekcja sexed.pl x Local Heroes

1.-.jpg

Kolejna odsłona kampanii sexed.pl – tym razem przy okazji najnowszego projektu promującego działania edukacyjne, fundacja Anji Rubik połączyła siły z marką Local Heroes. W efekcie powstała minikolekcja koszulek i bluz głosząca idee tolerancji, akceptacji i otwartości na tematy powszechnie uznawane za tabu. 

Anja Rubik nie osiadła na laurach. Po sukcesie pierwszej kampanii sexed.pl, w której znani ludzie w krótkich filmikach poruszali niewygodne tematy dotyczące seksualności, antykoncepcji i świadomej zgody, modelka ruszyła z kolejnym projektem. Tym razem wypuściła książkę „Sexed.pl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”, w której rozmawia ze specjalistami: psychologami, seksuologami, lekarzami, i zadaje im pytania, których do tej pory nikt nie miał odwagi zadać. W ten sposób modelka chce wypełnić lukę w edukacji i dostarczyć rzetelną wiedzę nie tylko nastolatkom, ale także ich rodzicom. Biorąc pod uwagę obecną sytuację polityczną i ignorowanie potrzeby wprowadzenia edukacji seksualnej do szkół, jest to odważne, ale i niezwykle potrzebne działanie.

Z tej okazji marka Local Heores stworzyła minikolekcję bluz i T-shirtów głoszącą hasła „Love has no Gender” czy „Let’s talk about Sex”. W sesji promującej kolekcję wzięli udział Agata Partyka, Zuza Okienczyc, Miłosz Wegner i Kirill Nekrasov oraz Julia Kuczyńska, a zdjęcia wykonał Jakub Owczarek.

Na stronie Local Heores można także zakupić książkę „Sexed.pl. Rozmowy Anji Rubik„. Całkowity zysk ze sprzedaży ubrań i książki zostanie przekazany na wsparcie działań fundacji sexed.pl.

23456

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s