KOPI & momu.warsaw ‚Girls’ – minikolekcja apaszek

 

c5315.jpg

Marka biżuteryjna KOPI, choć istnieje na polskim rynku od niedawna, zdobyła już serca wielu kobiet nie tylko w Polsce, ale także między innymi w Stanach Zjednoczonych. Z kolei momu.warsaw oferuje bawełniane T-shirty z zabawnymi, oryginalnymi haftami. Dziewczyny z obu tych firm postanowiły połączyć siły w zupełnie nowym projekcie – tak powstała mini kolekcja apaszek ‚Girls’.

Kobiecość jest siłą – prawdopodobnie takie motto przyświecało Natalii Kopiszce i Monice Mularczyk podczas tworzenia wzorów apaszek do najnowszej kolekcji. Jako młode kobiety postanowiły postawić wszystko na jedną kartę i wystartować z własnym biznesem. Z pewnością nie było to łatwe – T-shirtów na rynku jest zatrzęsienie, z kolei tworzenie biżuterii jest bardziej czasochłonne i wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego. Mimo wszystkim trudnościom Kopiszka i Mularczyk odniosły sukces. Być może ich podobne ścieżki i doświadczenia stały się impulsem do stworzenia wspólnego projektu.

W kolekcji ‚Girls’ znajdziemy trzy wzory apaszek: jedną z malarskim nadrukiem przedstawiającym kobiety o różnych kolorach skóry, drugą z abstrakcyjnymi, kolorowymi plamami, imitującymi pociągnięcia pędzla, a trzecią ozdobioną rysunkiem autorstwa graficzki Weroniki Anny Marianny.

Zdjęcia promujące kolekcje podpowiadają, jak nosić apaszki: oprócz tradycyjnie zawiązanej na szyi, możemy chustką przewiązać włosy, lub potraktować ją jako ozdobę torebki!

c5316.jpg

67554_743078760867554_932521042167554_1586094246

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s