„Warsztaty stylu” – premiera książki Marii Młyńskiej

maria-mlynska-ksiazka-warsztaty-stylu-409x251

Na naszym rynku wydawniczym roi się od książek-poradników modowych, jednak większość z nich powtarza w kółko te same utarte banały: każda kobieta powinna mieć białą koszulę, trencz i szpilki, do gruszki pasują ołówkowe spódnice, a jesień powinna nosić brązy. Są to hasła wszystkim już znane i w pewnym sensie uniwersalne, jednak ciężko wyklarować z nich konkretne wskazówki, potrzebne w budowaniu własnego stylu. Z pomocą przychodzi Maria Młyńska, autorka poczytnego bloga Ubieraj Się Klasycznie.

Jak sama mówi, jej książka powstała z potrzeby usystematyzowania wszystkich porad i wskazówek,, by pomagały one kobietom w praktyczny sposób wykorzystać je do zdefiniowania swojego stylu. Na jej blogu czytamy: „Pokazuję takie aspekty, które należy ze sobą połączyć, które trzeba przemyśleć i na które zwrócić uwagę (czasem oczywiste, tylko niektórzy o nich zapominają), by zbudować wymarzony styl. Tylko od Was zależy, co z tego weźmiecie, co pominiecie, ale dla mnie najważniejsze jest, by robić to świadomie.”

Blog Ubieraj się Klasycznie zyskał ogromną popularność i rzeszę stałych czytelniczek dzięki rozległej wiedzy autorki na temat typów kolorystycznych, znajomości kobiecych sylwetek, analiz stylu znanych postaci, metod budowania bazy garderoby czy szukania inspiracji oraz, co najważniejsze, umiejętności skondensowania tej wiedzy w krótkie, pisane zrozumiałym językiem wpisy. Jednak „Warsztaty Stylu” będą zawierać wiele nowych konceptów. „Nie pozwoliłam sobie na kopiowanie bloga. Nie widzę w tym sensu” – tłumaczy Maria.

Premiera książki zaplanowana jest na 19 kwietnia – wtedy pojawi się stacjonarnie w księgarniach. „Warsztaty Stylu” można zamawiać już teraz na stronie wydawnictwa i tylko tam w gratisie dołączany jest również zeszyt ćwiczeń, stanowiący przedłużenie książki i doskonałą okazję to sprawdzenia wiedzy w praktyce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s