Tydzień Kobiet Sukcesu 2023

Be unstoppable to hasło przewodnie XVII edycji Tygodnia Kobiet Sukcesu, który ponownie wraca do murów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Projekt jest inicjatywą studentek organizacji Zrzeszenia Studentów Polski SGH. Tegoroczna edycja rozpoczyna się 27.03 i potrwa do końca marca.

Panelistki i paneliści będą omawiać zagadnienia z obszaru start-upów, równości płci, różnorodności i marketingu.

28.03.2023 o godz. 17:30 w Auli Głównej SGH zapraszamy na panel „What would you do if you weren’t afraid? Czyli wszystko o start-upach”, w których zobaczymy założycielki i założycieli polskich start-upów, które podbiły polskie i zagraniczne rynki – inStreamly, BioCam czy SiDLY!

W środę 29.03.2023 o godz. 17:30 w Auli Głównej SGH goście porozmawiają w panelu „Together toward equality, czyli razem w stronę równości”  o tym dlaczego równouprawnienie wszystkim się opłaca. W roli panelistów i panelistek zobaczymy Wiceprezesa Zarządu mBank Pana Marka Lusztyna czy Prezeskę Fundacji Perspektywy Doktor Biankę Siwińską.

Trzeciego dnia wydarzenia 30.03.2023 o godz. 17:30 zapraszamy na panel „Inkluzywność jako fundament efektywnego zespołu”, w którym omawiane będą terminy związane z zarządzaniem różnorodnością i inkluzywnością w organizacji.

Ostatniego dnia 31.03.2023r. zapraszamy na panel „Marka 5.0- jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości?”.

Więcej szczegółów można znaleźć: https://fb.me/e/VXD4XiR1

Zapisy na poszczególne panele poprzez formularz: https://forms.gle/91iEYVsibU5LHy6F6

materiał zewnętrzny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s