Festiwal filmowy w Cannes – dzień 3

Mateusz Kosciukiewicz, Sandra Drzymalska, Jeremy Thomas, Michal Dymek, Ewa Piaskowska w sukni Gosi Baczyńskiej, i Lorenzo Zurzolo/fot. Getty Images

Oprócz premiery „Armageddon Time”, trzeciego dnia festiwalu filmowego w Cannes odbyła się także projekcja polskiego filmu „IO” autorstwa Jerzego Skolimowskiego. Z tej okazji na czerwonym dywanie pojawiła się obsada oraz członkowie ekipy: Mateusz Kościukiewicz, Sandra Drzymalska, Michał Dymek oraz Ewa Piaskowska.

Gwiazdy brylujące na kultowych schodach nie zawiodły fotoreporterów. Aishwarya Rai Bachchan postawiła na spektakularną przestrzenną kreację o futurystycznym charakterze, Cindy Bruna i Jessica Wang wybrały tiulowe suknie XXL, Alessandra Ambrosio również zdecydowała się na pokaźnych rozmiarów spódnicę.

Nieco spokojniej zaprezentowały się Deepika Padukone w idealnie dobranym odcieniu czerwieni, Sheila Atim w miedzianym aksamicie, Rose Bertram i Emma Todt w zieleni czy Jasmine Tookes w srebrze. Julia Roberts postawiła na elegancki frak, z kolei gwiazda „Armegeddonu”, Anne Hathaway wybrała minimalistyczną suknię bez ramiączek.

Leonie Hanne nareszcie pokusiła się o zmianę estetyki. Jej dopasowana kreacja z trenem prezentowała się znacznie lepiej, niż tiulowe bezy w różnych kolorach. Na czerwonym dywanie nie zabrakło oczywiście sukienek typu naked dress: pokazały się w nich między innymi Tallia Storm, Lilly Krug oraz Agatha Maksimova.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s