Patrizia Aryton „Jesteś idealna kiedy jesteś sobą” wiosna/lato 2021

Działaczki, aktywistki, podróżniczki i kobiety biznesu to bohaterki nowej kampani Patrizii Aryton. Marka świadomie zrezygnowała z udziału profesjonalnych modelek na rzecz ambasadorek wybranych spośród dziesiątek zgłoszeń. Każda z kobiet ma do opowiedzenia ciekawą, inspirującą i nierzadko też trudną historię, lecz wszystkie łączy jedno: kobieca siła.

Do wiosenno-letniej edycji projektu „Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą” marka Patrizia Aryton wybrała pięć bohaterek: Monikę Lewandowską – działaczkę na rzecz praw niepełnosprawnych dzieci i ich rodziców, Magdalenę Sielską – działaczkę na rzecz imigrantów, Martę Jankowską – podróżniczkę i współautorkę bloga podróżniczego, Darię Kuttene – właścicielkę francuskich restauracji Petit Paris, oraz Krystynę Włodarek – aktywistkę prowadzącą Fundację Regiment. Kobiety opowiadają swoje historie, dzielą się doświadczeniami i trudnościami, jakie musiały pokonać, by móc łączyć swoje pasje z codziennymi wyzwaniami i inspirować inne kobiety do wiary we własne możliwości.

Wiosenno-letnia kolekcja Patrizii Aryton również odzwierciedla wartości przedstawiane przez ambasadorki. Beż uchodzi za symbol solidności i porządności, a jednocześnie kojarzy się z elegancją i harmonią. W połączeniu z czystą bielą tworzą wyrafinowany duet, który nie tylko doda pewności siebie, ale i sprawdzi się w każdej szafie. Funkcjonalna garderoba wykonana z najwyższej jakości certyfikowanych tkanin to kolejny z istotnych filarów marki.

W kolekcji pojawiły się klasyczne garnitury, kobiece sukienki, wygodne kombinezony, ale też i komplety dresowe, które w ostatnich miesiącach stały się nowym uniformem, a ich widok w biurach czy w połączeniu z eleganckimi elementami garderoby nikogo już nie dziwi. Ubrania utrzymane w odcieniach beżu i bieli, urozmaicone deseniem grochów i nadruku imitującego łańcuchy charakteryzują się klasycznymi, ponadczasowymi krojami. Wykonane z naturalnych materiałów takich jak len czy jedwab, dają gwarancję na to, że będą służyć przez długi czas.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s