Ania Kuczyńska „Razem”

Nowy projekt Ani Kuczyńskiej „Razem” przedstawia sześć wspaniałych kobiet z branży mody, sztuki, kuchni i Instagrama, sfotografowanych przez siódmą bohaterkę, Alicję Lesiak, w różnych miejscach Warszawy. Wszystkie mają na sobie projekty Kuczyńskiej, dobrane przez siebie i odzwierciedlające ich indywidualny styl.

Przed obiektywem Alicji Lesiak stanęły Olivia Kijo, Flavia Borawska, Agnieszka Kulesza, Oliwia Lis, Julia Strużycka oraz Coco Kate. Każda z nich wybrała szczególne dla siebie miejsce na mapie Warszawy.

“Do projektu zaprosiłam kobiety, które inspirują mnie swoją pasją, charyzmą, kwitnącą kobiecością i duchową energią  Razem czynią świat różnorodnym, wielobarwnym i piękniejszym” – mówi Kuczyńska.

Na fotografiach pojawiły się ubrania z poprzednich kolekcji projektantki: utrzymane w czerni i bieli, minimalistyczne i eleganckie. Majestatycznym płaszczom, dopasowanym spodniom i praktycznym koszulom towarzyszą kultowe akcesoria, między innymi trapezowe torebki, spinki i jedwabne gumki do włosów. Każda z bohaterek wystylizowała je tak, by były zgodne z ich stylem i autentyczne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s