Est by S „Piacere” 2020

Piacere, czyli przyjemność. Nie tylko z dotyku szlachetnego jedwabiu na skórze, ale też z posiadania ubrań, które cieszą swoją funkcjonalnością i zmiennością. Oraz, oczywiście, niepowtarzalnym designie. Kolekcja Premium marki Est by S w pełni zasługuje na swoją nazwę.

Kolory były obecne w marce Est by S od zawsze, jednak dotychczas nigdy nie pojawiły się w takim natężeniu i w towarzystwie tylu wzorów. Kolorowe esy-floresy jakby od pociągnięć pędzla ekspresjonisty, nieregularne prostokąty rozsiane na fioletowym tle, abstrakcyjne figury geometryczne czy wreszcie cytrynowe kółka pokryły koszule i sukienki o zmyślnych konstrukcjach, uszyte z jedwabiu i bawełnianego batystu.

Projektantka marki, Gosia Sobiczewska, słynie w branży z niezwykłych umiejętności konstrukcyjnych, kreatywności oraz przede wszystkim znajomości potrzeb kobiet o różnych sylwetkach. Ubrania Est by S są jak origami – to nie są po prostu koszule, sukienki czy płaszcze; każdy projekt posiada tyle rozmaitych konstrukcyjnych rozwiązań, że nikt zbyt szybko nie połapie się, że to jedna i ta sama bluzka. W kolekcji Piacere Sobiczewska zastosowała kontrafałdę ukrytą na plecach, która ze zwykłej sukienki tworzy pelerynę. Ten efekt uzyskamy jednak dopiero w ruchu, kiedy nałożone na siebie warstwy materiału falują z każdym naszym ruchem.

Sukienka to tutaj nie tylko klasyczna szmizjerka; noszona z paskiem wyeksponuje talię, puszczona luźno nada sylwetce swobody i luzu, rozpięta stanie się wymarzonym okryciem w cieplejsze dni, a założona na spodnie podkreśli naszą znajomość trendów. Sam pasek również ma kilka zastosowań, oprócz jego właściwego przeznaczenia może stać się krawatem, apaszką albo ozdobą torebki. Podobnie rzecz ma się z koszulą. Rękawy, które możemy podwijać na dowolną wysokość, również pozwalają na zabawę formą.

Kolekcja Piacere jest częścią nowej linii premium Est by S. Świadczą o tym wykorzystane materiały – wspomniany już jedwab i batyst – ale także limitowana ilość egzemplarzy. Część modeli jest już wyprzedana. Dla ostatnich spóźnialskich zostało jeszcze kilka przyjemności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s