imprm studio „Sun Seeker” 2019

imprm_sunseeker-story-6

Lato w środku zimy? Na tak genialny pomysł wpadła marka imprm studio, wypuszczając fantastyczną letnią kolekcję dedykowaną „podróżnikom i poszukiwaczom słońca, niezależnie od sezonu”. Oczywiście całość powstała wyłącznie z ekologicznych, certyfikowanych i recyklingowanych materiałów.

Połączenie miłości do kolorów i estetycznych ubrań z troską o środowisko wychodzi marce świetnie. I choć dla wielu firm ekologia stała się jedynie słowem-wytrychem do celów marketingowych, dla imprm nie ma kompromisów. Materiały wykorzystane do minikolekcji pochodzą ze sprawdzonych, certyfikowanych źródeł, z poszanowaniem dla środowiska i osób, które je wykonały.

Len, organiczna bawełna i Econyl (materiał pozyskany z recyklingu starych sieci rybackich) towarzyszą marce od samego początku. Tym razem powstały z nich koszule w abstrakcyjne wzory, luźne sukienki z wyciętymi plecami i dwuczęściowe stroje kąpielowe. Nie mogło też zabraknąć kilku nowości: pojemnych toreb, spodni-ogrodniczek z fantazyjnymi szelkami i jednoczęściowych bawełnianych kostiumów kąpielowych.

I znów zachwycamy się fantastyczną sesją, w której stroje harmonizują z otoczeniem. Pastelowy róż, piaskowy beż i musztardowa żółć będą doskonale prezentować się na zdjęciach z wakacji. Od razu mamy ochotę spakować się i wyruszyć na poszukiwanie słońca. Oczywiście ubrane w kimonową sukienkę, albo wzorzystą koszulę włożoną do ulubionych dżinsów.

imprm_sunseeker-story-9-imprm_sunseeker-story-5imprm_sunseeker-story-3imprm_sunseeker-story-4imprm_sunseeker-story-7imprm_sunseeker-story-8imprm_sunseeker-story-10imprm_sunseeker-story-2.jpg