FashionMania Silesia 2019 – projektanci

 

Plakat-marki.png

Jedna z największych imprez modowych na Śląsku już we wrześniu! Znane są już nazwiska projektantów, którzy zaprezentują swoje kolekcje podczas wieczornej Gali Pokazowej w ramach FashionMania Silesia. 

Piąta już edycja FashionMania Silesia odbędzie się pod hasłem „Fashion is clever Solution of Art”. Organizatorzy pragną udowodnić, że moda jest najinteligentniejszą formą sztuki. W tym celu zaprosili najzdolniejszych projektantów do zaprezentowania kolekcji, które zacierają granice między modą a sztuką i wymykają się schematom. Wśród nich znajdują się nazwiska takie jak Anna Nowak-Curyło, Laura Filip, Joanna Moskal, Maciej Domański, Kordian Medrala, Anna Hasiak, Magdalena Czamara oraz Gaberon.

Przekrój reprezentowanych stylów i estetyk z pewnością zaspokoi gusta fashionistów przybyłych na wydarzenie. Wstęp na wieczorną Galę Pokazową jest biletowany – wejściówki można nabyć w przedsprzedaży do końca sierpnia w cenie od 39zł. Od września bilety dostępne będą od 49zł.

Oprócz pokazów, w ramach FashionMania Silesia odbędą się również całodniowe Targi Mody i Designu, na które wstęp jest bezpłatny. FashionSpot24 ma zaszczyt objąć imprezę patronatem medialnym.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s