FashionMania Silesia 2019

38404756_919374088247604_1796844970380886016_n

Dziś niemal każde mniejsze i większe miasto w Polsce ma swój własny fashion week czy targi modowe. Niektóre z tych imprez wpisały się już na stałe w kalendarze osób zajmujących się modą zawodowo i zyskały ogólnokrajową renomę. Jednym z największych tego typu wydarzeń stała się FashionMania Silesia. Tegoroczna, piąta już edycja odbędzie się w Gliwicach. a z okazji jubileuszu organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek.

FashionMania trwa zaledwie jeden dzień, jednak jest to czas naszpikowany atrakcjami: w ramach wydarzenia odbędą się targi modowe, pokazy polskich projektantów, panele dyskusyjne, plebiscyt na Fashion Women 2019, after party, koncert i wiele innych. Podczas tegorocznej FashionManii odbędzie się także ogólnopolskie spotkanie Ery Nowych Kobiet – projektu stworzonego przez Joannę Przetakiewicz, mającego na celu wspieranie kobiet w budowaniu poczucia własnej wartości.

Wieczorna Gala Pokazowa ma zgromadzić ponad 1000 gości, którzy obejrzą osiem pokazów mody polskich projektantów.

W tym roku współorganizatorem imprezy została gliwicka Hala Arena – jest to jeden z najnowocześniejszych i największych tego typu obiektów w Polsce. Zmiana lokalizacji stwarza większe możliwości oraz pomoże poszerzyć medialny wydźwięk wydarzenia.

Organizatorzy mają nadzieję, że obecna, unowocześniona formuła zgromadzi wiele znanych nazwisk z branży, zachwyci aranżacją pokazową  i otworzy możliwości kooperacji na wielu nowych płaszczyznach.

Inicjatorem wydarzenia jest Fundacja PRIMO KOBIETA.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s