Veclaim wiosna/lato 2019

kampania-veclaim_6

Marka założona przez Jessikę Mercedes dynamicznie się rozwija. Światło dzienne ujrzała właśnie kampania Veclaim na sezon wiosna/lato 2019 – sfotografowana na tle piaszczystego kalifornijskiego krajobrazu, utrzymana w beztroskim i nostalgicznym klimacie lat 90., najnowsza kolekcja w stu procentach oddaje styl Jessiki. 

Trochę westernu, szczypta lat 90. i odrobina stylu boho – tak w skrócie można opisać najnowszą kolekcję Veclaim. Romantyczne sukienki z falbankami, topy na regulowanych ramiączkach, spódnice z troczkami, dzięki którym można je dowolnie marszczyć – ta garderoba jest wprost stworzona dla dziewczyn lubiących styl boho, jednak dzięki temu, że jest pozbawiona zbędnych ozdobników, może być stylizowana na różne sposoby. Sukienki będą świetnie wyglądać zarówno z delikatnymi sandałkami jak i kowbojkami, topy można nosić w komplecie z pasującymi spódniczkami lub z prostymi dżinsami, a spódnice będą doskonałą aranżacją nie tylko dla wakacyjnych strojów – zestawione z prostą koszulą nabiorą eleganckiego i minimalistycznego charakteru.

Ogromnym plusem kolekcji jest poszerzona rozmiarówka – teraz w Veclaim znajdziemy ubrania od rozmiaru XS do XL. Jessica uczy się na błędach i wyciąga z nich wnioski, a zdobytą wiedzę inwestuje w nowe pomysły, które z czasem procentują. Pomimo kontrowersji, jaką wzbudziła jedna z sukienek z nowej kolekcji (niemal identyczną obserwatorki Jessiki wypatrzyły w Zarze) influencerka potrafiła wyjść z sytuacji obronną ręką, tłumacząc zakup materiału dużo wcześniej niż hiszpańska sieciówka zdążyła zaprojektować niefortunną sukienkę. Kto wie, może dzięki tej wpadce w kolejnym sezonie zobaczymy w Veclaim autorskie nadruki?

kampania-veclaim_1kampania-veclaimkampania-veclaim_2kampania-veclaim_3kampania-veclaim_4kampania-veclaim_7kampania-veclaim_8kampania-veclaim_9kampania-veclaim_10kampania-veclaim_11kampania-veclaim_12kampania-veclaim_13kampania-veclaim_14kampania-veclaim_15kampania-veclaim_16

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s