Irlandzki Primark wchodzi na polski rynek

Primark-Flagship-Store-by-Dalziel-Pow-Madrid-Spain-11.jpg

Nareszcie – wielu fanów irlandzkiej sieci nie mogło się doczekać tej chwili od bardzo dawna. Choć informacja nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, to w kuluarach mówi się o otwarciu czterech sklepów: w Warszawie i w Krakowie. 

Primark to znana w całej Europie irlandzka sieć odzieżowa, słynąca z szerokiej oferty ubrań i dodatków w bardzo niskich cenach. Podczas wyprzedaży trudno jest znaleźć cokolwiek w cenie wyższej niż 5 Euro, a wszystkie ubrania zgodne są z najnowszymi trendami. To właśnie te dwie cechy stanowią sukces marki: bardzo szybkie reagowanie na trendy oraz bardzo atrakcyjne ceny. Sklepy Primark robią też wrażenie swoją powierzchnią: nierzadko mają kilka pięter, kilkadziesiąt stanowisk kasowych i przymierzalni.

Sieć zadebiutuje w Polsce najprawdopodobniej wiosną 2019 roku. Czy mamy spodziewać się masowej histerii i ludzi koczujących przed drzwiami w kolejce? Nie wiadomo, jednak jest to niewątpliwie największa premiera w Polsce od wielu lat. Primark, ze względu na niskie ceny, ma większe szanse na utrzymanie się na polskim rynku, w przeciwieństwie do innych zagranicznych marek, które zdecydowały się wycofać z naszego kraju: Top Shop, River Island, Aldo – te marki, mimo entuzjastycznego przyjęcia, nie przetrwały długo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s