NOVÉ Elements – luksusowy outlet z markami premium

NOVÉ Elements to nowy na polskim rynku, luksusowy outlet z selekcją produktów od marek premium. Założony przez stylistki – Martę Siniło oraz Magdę Jaworską, zamierza połączyć miłość do mody z dbałością o planetę. Koncept wsparty jest wieloletnim doświadczeniem w branży mody, znajomością polskiego rynku oraz umiejętnością wyłapywania trendów a jego założycielki mają świadomość, że drugi obieg to przyszłość mody.

W ofercie NOVÉ Elements na razie znajduje się ekskluzywna bielizna oraz biżuteria, jednak jak zapowiadają założycielki, to dopiero początek. Platforma ma bowiem oferować cyklicznie dropy ubrań i akcesoriów nie tylko zagranicznych, ale i polskich marek premium.

Nazwa NOVÉ nawiązuje do odnajdywania nowego w starym. Ale „nove” oznacza też cyfrę 9, która jest symbolem odrodzenia. Koncept zakłada, że wysokiej jakości unikalne ubrania zasługują na drugą szansę – w selekcji znajdować się będą ekskluzywne i często pochodzące z archiwalnych kolekcji, niedostępne w sprzedaży produkty znanych i cenionych marek. Wiąże się to oczywiście z limitowaną ilością sztuk oraz ograniczonym czasem trwania kampanii. Dropy z nowymi ubraniami mają pojawiać się co trzy tygodnie, a po upływie tego czasu platforma zwraca niesprzedane sztuki właścicielom. W ten sposób produkty mają szansę zyskać nowe życie, nie produkuje się nowych ubrań i nic się nie marnuje.

W premierowym dropie znalazła się ekskluzywna bielizna brytyjskiej marki Agent Provocateur oraz biżuteria w stylu vintage od polskiej marki STAG Jewels. W kolejnym cyklu mają pojawić się ubrania i dodatki takich marek jak La Mania, MAKO czy Le Collet. Jest więc na co czekać!

Zdjęcia: Łukasz Bartyzel

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s