BOHOBOCO debiutuje w 10 Corso Como

14 czerwca spełniło się jedno z większych marzeń dyrektora kreatywnego marki BOHOBOCO Perfume. W kultowym concept store 10 Corso Como w Mediolanie odbyła się premiera niszowych perfum stworzonych przez Michała Gilberta Lach.

10 Corso Como to najsłynniejszy concept store na świecie. Założony w 1990 roku przez Carlę Sozzani, mecenaskę sztuki oraz redaktorkę naczelną włoskiego Vogue’a, stał się świątynią sztuki, mody i kultury. To właśnie w tym miejscu po raz pierwszy Michał Gilbert Lach po raz pierwszy doświadczał magii niszowych perfum.

Wiele lat temu dyrektor kreatywny BOHOBOCO Perfume odwiedził słynny concept store z nadzieją, że wkrótce zaznaczy tam swoją obecność z marką modową którą wówczas prowadził. Wówczas nie przypuszczał nawet, że w przyszłości pojawi się tam nie jako projektant, lecz twórca kolekcji niszowych perfum.

10 Corso Como posiada ścisłą selekcję marek i surowe do spełnienia kryteria, tym bardziej debiut stanowi ogromną nobilitację i jednocześnie ukoronowanie twórczej drogi Michała Gilberta Lach. Obecność marki w tak wyjątkowym miejscu, będącym kolebką sztuki i designu, stanowi ogromną możliwość i pomoże zapisać się w świadomości międzynarodowych odbiorców.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s