TATUUM x Equaversity

Marka TATUUM po raz pierwszy świętuje Miesiąc Dumy. Z tej okazji połączyła siły z fundacją Equaversity, która wspiera finansowo organizacje działające na rzecz społeczności LGBT+. W efekcie powstała mini kolekcja bluz i toreb z unikalnymi grafikami, z których dochód w całości zostanie przekazany na rzecz działań fundacji.

W czerwcu na całym świecie świętuje się Pride Month, czyli Miesiąc Dumy, wspierając w ten sposób społeczność LGBT+. Wiele marek również dołącza się do celebrowania różnorodności i równości. Marka TATUUM w tym roku po raz pierwszy celebruje Miesiąc Dumy, a robi to w świetnym stylu. Dochód z ubrań i dodatków ze specjalnie zaprojektowanymi grafikami zostanie przeznaczony w całości na rzecz fundacji Equaversity.

Nasz kraj jest na szarym końcu listy krajów europejskich przyjaznych osobom LGBT+, a dyskryminacja i polaryzacja społeczeństwa w tym temacie gwałtownie wzrasta w ostatnich latach. Fundacja Equaversity powstała z myślą o organizacji finansowego wsparcia dla instytucji i inicjatyw non-profit, działających na rzecz społeczności LGBT+ w Polsce, również dla osób pochodzących z Europy Wschodniej.

Z okazji tej współpracy marka TATUUM wprowadziła do sprzedaży trzy modele bluz oraz płóciennych toreb, którym towarzyszy hasło „Love More Always”. W ten sposób TATUUM pragnie podkreślić, że każdy jest w niej mile widziany – bez względu na tożsamość płciową czy orientację seksualną. Do sesji zdjęciowej zaproszono choreografów z Kiki House of Sarmata – Bożna, Danil i Vola – specjalizujących się w voguingu, tańcu pełnym ekspresji, pozytywnych emocji i kreatywności.

Przy okazji kampanii marka zadaje swoim klientom pytanie: czym dla nas jest równość? Czym powinna być i dlaczego powinniśmy ją wspierać?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s