
Czerń, czerwień i róż dominowały na czerwonym dywanie w Cannes podczas ósmego dnia festiwalu. Gwiazdy na premierze filmu „The Innocent” postawiły na klasykę z odrobiną ekstrawagancji.
Tego dnia Cannes przeistoczyło się w wybieg dla modelek. Na festiwalu zjawiły się Blla Hadid, Izabel Goulart, Natasha Poly, Jourdan Dunn czy Madison Headrick. Większość z nich wybrała bezpieczną klasykę – dominowały suknie w kolorze czarnym i czerwonym. Nieliczne wyjątki postawiły na modny w tym sezonie nasycony róż.
Największe hity: Bella Hadid w archiwalnej sukni z okńca lat 80., Deepika Padukone w asymetrycznej kreacji w odcieniu pomarańczy, Diane Kruger oraz Izabel Goulart w ognistej czerwieni.
Największe rozczarowana: Maggie Gyllenhaal – zupełnie nietrafiony krój i proporcje, Berenice Bejo – strój z ogromnym potencjałem, rezultat jednak dość tani.





















