BOHOBOCO • PERFUME – My Inner Journey. Episode: Rebirth

Marka Bohoboco przedstawia nowy rozdział w swojej zapachowej historii nazwany „Rebirth”, czyli ‚odrodzenie’. Kolekcja niszowych uniseksowych perfum właśnie powiększyła się o dwie nowe kompozycje: WILD CARROT • OUD oraz WET CHERRY • LIQUOR.

Tym razem marka Bohoboco zabiera nas w podróż ku nowej nadziei i odrodzeniu. Inspiracją do stworzenia nowych, niezwykłych kompozycji stała się sama natura – dzikość i żywiołowość jej darów oraz pełne ekscytacji spełnienie i rozkosz. Początek kolejnym zapachowym historiom dało doświadczenie odrodzenia i symbolicznego powrotu do czasów beztroskiego dzieciństwa.

Dyrektor kreatywny Bohoboco, Michał Gilbert Lach, poszukując wytchnienia od pędzącego świata, zwrócił się w kierunku powrotu do natury i jej opiekuńczych skrzydeł. Nowe zapachy to ukłon w stronę jej darów – dzikiej, żywiołowej marchewki i soczystej, kuszącej czereśni. Jest to także symboliczny powrót do czasów dzieciństwa, jego beztroski przeplatanej wyzwaniami.

„Owocujące drzewa, plony ziemi, wyczekiwanie i pragnienie spełnienia. To metafory mistycznego procesu mojego odradzania się, jak i wzrastania – jako człowieka, artysty oraz bycia integralną częścią tej niezwykłej podróży, jaką jest życie” – wyjaśnia Michał Gilbert Lach.

Perfumy WILD CARROT • OUD z linii BOHOBOCO • PERFUME to zamknięta w kryształowym flakonie kwintesencja wielowymiarowej surowości, przepełnionej dzikim i obezwładniającym poczuciem wolności oraz zjednoczenia z żywiołami

obrazującymi ścieżkę prowadzącą do wyznaczonego celu. Organiczne, na poły słodkie i ziemiste nuty marchwi, symbolizujące dzikość, intrygująco kontrastują z oszałamiającą, cytrusowo-cierpką aurą świeżej bergamotki przyprawionej szczyptą cynamonu. Serce zapachu buduje orientalny, mocny oud z głębokim drzewnym wykończeniem oddającym ziemiste zespolenie z naturą. Całość domykają zwierzęce nuty, jak i głęboki aromat tytoniu, balsamiczny styraks oraz niepoddająca się olfaktorycznym definicjom — charakterystyczna woń rozgrzanej słońcem skóry.

NUTY GŁOWY | Bergamotka, Marchew, Cynamon

NUTY SERCA | Drzewo Cedrowe, Suche Drewno, Oud

NUTY SPODU | Tytoń, Nuty Zwierzęce, Skóra, Styraks, Ziemia

Perfumy WET CHERRY • LIQUOR z linii BOHOBOCO • PERFUME to ponadzmysłowa, niemal erotyczna podróż do głębi pokus i wspomnień, poszukiwanie uniesienia niosącego wewnętrzne odrodzenie. Łączą w sobie

upajający likier wiśniowy, który wprowadza nas w dorosłość namiętnych doznań, oraz kuszący syrop czereśniowy symbolizujący początki niewinnej rozkoszy. Te uczucia podsyca karmel i subtelna nuta truskawki z głębokim aromatem drzewa sandałowego oraz aromatycznej wanilii. Tęsknota przeplata się ze spełnieniem, a owocową moc uzupełniają wyraziste, korzenne akordy drzewnego wetiweru oraz intensywnego, przyprawowego aromatu fasoli tonki. Kompozycja dojrzewa i prowokuje, a jednocześnie ponadzmysłowo otula nasze rozgrzane, pełne ekscytacji ciało.

NUTY GŁOWY | Wiśnia, Nuty Likierowe

NUTY SERCA | Syrop Czereśniowy, Truskawka, Karmel, Róża Turecka

NUTY SPODU | Drzewo Sandałowe, Wetiwer, Fasola Tonka, Wanilia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s