Patrizia Aryton „Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą” wiosna/lato 2022

To już piąta odsłona projektu Patrizii Aryton, w którym marka zrzesza fantastyczne, inspirujące kobiety i celebruje ich pozytywną energię. Bohaterki najnowszej kampanii, choć różniące się zainteresowaniami i branżami, w jakich działają, łączy jedno – wciąż dążą do samorozwoju, poznawania swoich pasji i zarażania nią innych.

Projekt „Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą” marki Patrizia Aryton kontynuuje swoją misję dzielenia się historiami niezwykłych kobiet. Są to pewne siebie przedsiębiorczynie, bizneswomen, prawniczki, działaczki i edukatorki, które łączą zawodowe obowiązki z ciągłym rozwojem i angażują się w różnego rodzaju inicjatywy społeczne. Ich autentyczność pozwala na uwierzenie, że każda z nas ma w sobie tę samą siłę i potencjał do działania.

W piątej edycji projektu udział wzięły:

Anna Kubicka – adwokatka i mediatorka, zaangażowana w rozpowszechnianie prawniczej wiedzy na temat zawierania małżeństw. Autorka ebooka „Zanim powiesz tak”, w którym zwraca uwagę na praktyczne i formalne aspekty zawierania związków małżeńskich. Prywatnie miłośniczka ekstremalnej górskiej wspinaczki i maratonów;

Edyta Plich – Dyrektorka Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży (TIM), prezeska Fundacji Wspierania Młodzieży w Nauka Edico, polonistka, nauczycielka i dyrektorka warszawskiego gimnazjum i liceum oraz dyplomowana specjalistka Zarządzania Zasobami Ludzkimi; jest także współautorką Alternatywnej Listy Lektur;

Ewa Bolińska-Gostkowska – Członkini Rady Programowej Fundacji Miasto Literatury, menadżerka kultury. Pomysłodawczyni i koordynatorka projektu Strefa Wolnego Czytania oraz projektów łączących świat filmu i książki: Word2Picture i Film the Book. Tłumaczka literatury z języka angielskiego oraz redaktorka w wydawnictwie Znak.

Najnowsza kolekcja Patrizii Aryton jest odpowiedzią na potrzeby takich kobiet jak bohaterki tej kampanii: ubrania eleganckie z elementami casualu, które zbudują funkcjonalną i odporną na sezonowe trendy garderobę. Znalazły się tu więc stonowane klasyki takie jak garnitury, koszule i sukienki w kolorze beżu, czerni i bieli, pasiaste marynarki z lżejszych tkanin oraz wygodne sukienki drukowane w wiosenne wzory.

Specjalnie wyselekcjonowane pod kątem autentyczności certyfikatów, ale też i całego procesu produkcji materiały to najwyższej jakości wełna, len, jedwab czy ramia. Pojawiła się także nowość – skóra ekologiczna w kolorze karmelu, z której powstała plisowana spódnica.

Fotograf: Marcin Biedroń
Make-up: Agata Zygadło, Izabela Jurczak
Włosy: Aleksandra Szymala
Stylizacje: Magdalena Właszynowicz
Lokalizacja: Gdański Teatr Szekspirowski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s