
W Le Petit Trou lato trwa cały rok. Kampania nowej kolekcji została zrealizowana w słonecznej Kaliforni, a pozbawione retuszu naturalne kadry, nadal przepełnione są zmysłowością. Na wiosnę i lato marka proponuje dużo przezroczystości i falbanek, a także nowe soczyste kolory i wzory kojarzące się z beztroskimi wakacjami.
Nowa odsłona bielizny Le Petit Trou to przede wszystkim kolor. Zuzanna Krajewska, założycielka marki, wprowadza intensywne odcienie żółci, turkusu i ciemnej zieleni. Transparentne majtki i staniki wykończone dziewczęcą falbanką w tym sezonie zdobią hafty w formie stokrotek i uroczych chmurek. Zielone komplety zostały obsypane czterolistną koniczyną, a czarne klasyki zdobią hafty w kształcie much.
Wśród fasonów panują charakterystyczne dla marki trójkątne staniki, bardotki i zabudowane braletki, klasyczne figi, majtki z wysokim stanem i zmysłowe transparentne szorty. Nowością są staniki z miseczkami w kształcie serca, wykończone koronką i cienkimi ramiączkami.
Marka wprowadza również do oferty kolejne modele ubrań z linii sleepwear. Tym razem pojawiły się piżamy w słoneczne pastelowo-żółte paski oraz komplet składający się z szortów i topu z miękkiego materiału frotte. Do ich uszycia wykorzystano naturalne materiały: len, bambus i ekologiczną bawełnę, z kolei bielizna powstała głównie z poliestru z recyklingu.
Fotograf: Asher Moss
Modelka: Sarah Holt/ Vision Models














