Anna Ławska „Irma” jesień/zima 2021

Anna Ławska projektuje piękną, minimalistyczną biżuterię zgodnie z tradycyjnymi technikami złotniczymi, z poszanowaniem dla rzemiosła i tradycji. Kolekcja „Irma” to ukłon w stronę modernizmu lat 30., ówczesnej elegancji i prostoty.

Głównym elementem kolekcji Anny Ławskiej „Irma” są naszyjniki z łańcucha wykonane z rytmicznych masywnych ogniwek. Każde z nich jest szlifowane ręcznie, dzięki czemu naszyjnik pięknie opływa szyję i nadaje eleganckiego charakteru. Na wzór łańcucha powstały też subtelne kolczyki złożone z mniejszych ogniw. Sygnety pozbawione typowych wybrzuszeń, zyskały skromne, gładkie powierzchnie, a delikatne pierścionki z cienkich obręczy zaczynają się krzyżować, tworząc ciekawy trójwymiarowy efekt.

W kolekcji oprócz złota i srebra nie mogło też zabraknąć kamieni szlachetnych. Ręcznie oszlifowane turkusy i malachity o organicznych kształtach przywodzących na myśl kroplę wody zostały osadzone w oprawkach kolczyków i kolii. Z kamieni powstały też zawieszki, które staną się świetnym dodatkiem do ulubionego łańcuszka. Kolekcję uzupełniają nausznice i broszka z zawieszką z malachitu, będąca ukłonem w stronę przeszłości.

Autorskie wzory Anny Ławskiej nawiązują bardzo często do przeszłości. Projektantka czerpie z dawnych nieistniejących już wzorów, nadając im na nowo blasku i siły dzięki połączeniu ze współczesnymi trendami jubilerskimi. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie, a na specjalne życzenie projektantka umożliwia spersonalizowanie danego modelu.

Modelka: Edyta Śmiech/Pinokio Models
Make-Up: Anna Sokołowska
Zdjęcia: Maria Biel
Stylizacja: Olivia Kijo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s