MINOU Cashmere jesień/zima 2021

Marka MINOU Cashmere to owoc miłości Natalii Rochackiej do kaszmiru i jego niesamowitych właściwości. W nowej kolekcji marka prezentuje klasyczne modele swetrów i akcesoriów w neutralnych, stonowanych odcieniach, nie brakuje jednak odrobiny kolorystycznego szaleństwa.

Nie bez przyczyny kaszmir stanowi jedną z najbardziej luksusowych wełen. Właściwości termoizolacyjne, wytrzymałość i trwałość, a przede wszystkim niezwykła miękkość sprawiają, że ubrania z kaszmiru to inwestycja na lata. Wysoka jakość i wysokie normy odnośnie pozyskiwania surowca przekładają się również na wysokie ceny gotowych produktów. Natalia Rochacka, założycielka MINOU Cashmere przekonuje jednak do zalet kaszmiru i zapewnia, że produkty jej marki to kwintesencja jakości i wyjątkowego prezentu dla kogoś bliskiego, lub dla siebie samej.

W ofercie marki na sezon jesień/zima 2021 znalazły się swetry o klasycznych, prostych krojach, będące doskonałą podstawą garderoby na wiele lat, bez względu na zmieniające się trendy. Ponadczasowe pulowery z dekoltem V i obszerne golfy o lekko przeskalowanych fasonach zapewniają elegancki wygląd, komfort i swobodę ruchów, a stylizacje w sesji wizerunkowej udowadniają, że klasyczny kaszmirowy sweter to idealna baza dla osób noszących się w różnych stylach, od biurowej elegancji po nonszalancki casual.

Swetry MINOU występują w szerokiej gamie odcieni szarości i beżu, tak by każda osoba dobrała kolor idealnie dopasowany do swojej garderoby, karnacji czy preferowanego stylu. W nowej odsłonie pojawiły się też propozycje w żywych kolorach, takich jak amarantowy róż, fiolet orchidei czy intensywny szafir. Kolekcję uzupełniają czapki, szale i rękawiczki, oczywiście w całości wykonane z przyjemnego i ciepłego kaszmiru.

Swetry od MINOU Cashmere tworzone są z najwyższej jakości wełen w manufakturach w Nepalu i Mongolii. Marka skrupulatnie nadzoruje etyczność procesu produkcji, mając na uwadze nie tylko troskę o środowisko, ale też wspomaganie rozwoju zawodowego lokalnych kobiet czy wykluczenie pracy dzieci. Wszystkie etapy, począwszy od pozyskiwania wełny, przez przędzenie, farbowanie i tkanie, odbywają się zgodnie z zasadami CSR i są regularnie potwierdzane stosownymi certyfikatami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s