Umiar x Alicja Werniewicz jesień/zima 2021

Nowa kolekcja biżuterii Umiar powstała we współpracy z Alicją Werniewicz, uznaną stylistką gwiazd i konsultantką mody. W kolekcji dominują perły i minimalistyczne, geometryczne linie. Oprócz biżuterii pojawiła się nowość – jedwabne apaszki z autorskimi nadrukami.

Założycielki marki Umiar, Magdalena Brzozowska i Malwina Wysińska, poznały się podczas studiów na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie i od samego początku połączyła je nić porozumienia w odczuwaniu projektowanej rzeczywistości. Biżuteria marki, którą wspólnie stworzyły, to połączenie oszczędnej, przemyślanej formy i swobody artystycznego wyrazu. W najnowszej kolekcji marka łączy siły ze stylistką i konsultantką mody Alicją Werniewicz, która do umiaru dodała swoje doświadczenie, pasję i wyczucie stylu.

W rezultacie powstały modele o intrygujących geometrycznych formach stworzonych z prostych linii, zdobione naturalnymi perłami o różnej wielkości. Efektowny naszyjnik typu choker złożony z łańcuszka zakończonego ozdobnym kołem, przez które przełożono zawieszkę z perłą to element główny kolekcji. Podobny motyw został powielony na bransolecie, a perły pojawiają się również na pierścionkach i kolczykach-kołach. Tutaj również zastosowano funkcjonalne rozwiązanie w postaci nakładek, dzięki którym kolczyki zmienią swój charakter z minimalistycznych na bardziej wystawne.

Oprócz tych elementów pojawiły się też minimalistyczne nausznice i pierścionki, złożone z trzech połączonych ze sobą obręczy. Pierścionki można nosić na dwa sposoby – otwarciem z przodu lub z tyłu. Uzupełnieniem kolekcji są jedwabne apaszki z autorskimi nadrukami monogramu, będącego połączeniem nazwy marki oraz inicjałów Alicji Werniewicz. Zaprojektowano go specjalnie na potrzeby tej kolekcji. Jego uproszczona wersja w formie fali zdobi naszyjniki z subtelną perłą.

Zdjęcia: Mateusz Stankiewicz
Asystent fotografa: Gabriel Orłowski
Stylizacja: Alicja Werniewicz
Makijaż i włosy: Iza Kućmierowska
Modelka: Liza | Selective Management

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s