Seaside Story „Every Color is Equal”

Nowa marka na polskim rynku – Seaside Story – inspirowana wybrzeżem, została stworzona po to, by umożliwiać najmniejszym dorosłym możliwość wyrażania siebie. Morze jest tutaj synonimem wolności, szczerości i autentyczności, a hasło marki – Every Color is Equal – zachęca do celebrowania różnorodności i odkrywania siebie.

Seaside Story to nowa marka ubranek dziecięcych, jednak dzieci są tu traktowane poważnie, na równi z dorosłymi. Ich potrzeby, ciekawość świata i chęć wyrażania siebie stały się punktem wyjścia do stworzenia kolekcji opartej na minimalistycznych, funkcjonalnych krojach „rosnących” razem z dzieckiem. Jednocześnie szeroka gama kolorów pozwala im na indywidualną ekspresję.

Pod hasłem „Every color is equal” kryje się równość na wielu poziomach i formach. Dotyczy m.in. wyglądu, sposobu ubierania się czy wyboru kolorów. Dla nas każdy jest równie ważny, tak samo wartościowy i ma prawo do wyrażania siebie w dowolny sposób. Ubrania SEASIDE STORY są minimalistyczne, ale to kolor pozwala wyrazić siebie, a komfort noszenia umożliwia swobodę w byciu sobą. Wierzymy, że to nie ubranie nadaje charakteru, ale osoba nadaje charakter ubraniu – mówią Celina Wesołowska i Kasia Kucharek, założycielki Seaside Story.

Marka stawia przede wszystkim na wygodę i swobodę ruchów oraz kolory, tak potrzebne dzieciom do odkrywania świata i wyrażania siebie. Jednocześnie projekty są przemyślane pod względem funkcjonalności i praktyczności: materiały, głównie bawełna, są bezpieczne nawet dla delikatnej skóry dzieci, specjalne antypilingowe wykończenie zapobiega mechaceniu się, a niewielki dodatek poliestru w postaci specjalnej siateczki pomaga zachować kształt dresów i minimalizuje wypychanie materiału.

Produkty SEASIDE STORY powstają w polskich szwalniach. Warto zwrócić również uwagę na transparentny model sprzedaży: pod zakładką „poznaj koszt produkcji” znajdziemy szczegółowe informacje na temat składowych ceny każdego modelu. Po tak fantastycznym starcie nie możemy doczekać się kolejnych odsłon marki!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s