Lobos x Ora Studio

Marki Lobos i Ora Studio połączyły siły i stworzyły wyjątkową kolekcję torebek z autorskimi ilustracjami Oli Ożarowskiej – Szczygielskiej. Kolekcję uzupełnia jedwabna apaszka, flagowy produkt Ora Studio.

Marka Lobos znana jest z łączenia tradycyjnego rzemiosła z wymiarem artystycznym. Po sukcesie współprac ze znanymi ilustratorkami mody, m.in. Eleną Ciupriną czy Anną Halerewicz, powstała kolejna kolekcja z udziałem Oli Ożarowskiej-Szczygielskiej, ilustratorki i założycielki Ora Studio.

Niepokorny styl rysunków Oli stał się dla nas inspiracją do stworzenia mini kolekcji w kontekście kobiecości – mówią Monika Cisło i Patryk Łobos, właściciele Lobos.

Mini kolekcja składa się z dwóch modeli torebek znanych już z poprzednich sezonów: są to Palermo w kolorze różowym oraz Como w delikatnym beżu. Każda z nich została ozdobiona unikalnymi rysunkami Oli Ożarowskiej-Szczygielskiej i wzbogacona o czarne elementy – uchwyty i ozdobne paski. Ilustracje odwołują się do szeroko pojętej kobiecości, samoakceptacji i naturalnego piękna. Wizerunki twarzy i kobiecych sylwetek zdobią również jedwabną apaszkę, która stanowi uzupełnienie kolekcji.

Produkty marki Lobos tworzone są ręcznie w Polsce, w pracowniach z wieloletnim doświadczeniem. Starannie wyselekcjonowane skóry i akcesoria z międzynarodowym certyfikatem Blue Angel wytwarzane są we Włoszech w taki sposób, by jak najlepiej chronić środowisko zarówno w procesie produkcji, jak i recyklingu i utylizacji. Dzięki połączeniu miłości do mody i tradycyjnego rzemiosła powstają małe dzieła sztuki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s