Carolina Herrera Resort 2022

Niezobowiązujące przyjęcie w ogrodzie, leniwy spacer uliczkami kurortu, wreszcie wystawny wieczór w stylu dawnego Hollywood – kolekcja Resort 2022 Caroliny Herrery to pełna kwiatowych motywów i kolorów oda do radości, spotkań z przyjaciółmi, długich kolacji i podróży i celebrowania wspólnych chwil.

Najnowsza kolekcja zaprojektowana przez Wesa Gordona dla Caroliny Herrery jest przepełniona radosnymi kolorami, kwiatowymi wzorami i kobiecymi detalami. Projektant z tęsknoty za przedpandemiczną rzeczywistością stworzył sylwetki będące kwintesencją stylu życia śmietanki towarzyskiej, dla której kolekcje Resort zaczęły powstawać.

Wakacyjne ubrania specjalnie na wyjazdy do modnych kurortów zostały tu jednak wyniesione na wyższy poziom. Poza wygodnymi dzianinowymi setami, dżinsowymi szortami i sukienkami maksi w stylu lat 70., idealnymi do zwiedzania miasta, główne skrzypce grają tutaj suknie i sukienki w kwiatowy wzór, łączone w pełny przepychu sposób z masywną biżuterią i przekornie z chustką zawiązaną na głowie.

Po kolacji w ogrodzie pora na wieczorn przyjęcie, jednak w iście hollywoodzkim stylu: obowiązują długie wieczorowe suknie, mile widziane intensywne, żywe kolory, cekiny, dramatyczne bufki i odsłonięte plecy. Gordon sięgnął do archiwów marki by zainspirować się przy projektowaniu codziennych i tych formalnych ubrań: sukienka inspirowana trenczem czy biała koszula z przeskalowanym kołnierzem to rzeczy, które chętnie założyłaby sama Carolina Herrera.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s