Overview – 3 edycja przeglądu kolekcji polskich projektantów

Kolejne obostrzenia związane z pandemią spowodowały odwołanie wielu wydarzeń związanych z modą i sztuką. Chwilę przed tym w Warszawie odbyła się 3 edycja Overview – przeglądu trendów prosto od polskich projektantów. 10 października w stolicy swoje kolekcje zaprezentowało 10 projektantów i marek. Gościem specjalnym wydarzenia była Lidia Kalita.

Overwiew to wydarzenie poświęcone autorskiej modzie i mające na celu zaprezentować jej różnorodność na polskim rynku. Szczególny nacisk kładziony jest na pochodzenie produktu i jego jakość, a w większym skrócie promowanie świadomych zakupów. Trzecia edycja pozwoliła dziesięciu różnym markom i projektantom zaprezentować swoje kolekcje szerszej publiczności oraz zdobyć potrzebne kontakty wśród ludzi z branży, a obecnym gościom zapoznać się z najnowszymi trendami.

W ciągu dnia kolekcje prezentowane były w specjalnie utworzonej i dostępnej dla wszystkich strefie showroom, natomiast właściwa część Overwiew, czyli cztery panele pokazów, rozpoczęła się wieczorem. Gościem specjalnym trzeciej edycji została Lidia Kalita – projektantka o wieloletniej renomie i rozpoznawalnym nazwisku, twórczyni kultowej (choć nieistniejącej już) marki Simple.

Oprócz tego swoje kolekcje pokazali Angelika Józefczyk (którą znamy z drugiej edycji KTW Fashion Week), znana ze świetnych płaszczy Anna Bogel i jej marka True Color, BezAle, Ismena Warszawska, Marzena Kowalska, Karolina Tokarska, Dorota Lik, COSEL oraz Dominika Młyńczak. O fryzury podczas pokazów zadbała marka Batiste, a za makijaż odpowiadała firma Ingrid Cosmetics. Wśród sponsorów wydarzenia znaleźli się NCLA i Starbucks.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s