Eppram – kto stoi za nową marką?

EPPRAM_ KAMPANIA 1

O nowej marce Eppram pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Już od pierwszej kolekcji brand mógł poszczycić się świetnymi recenzjami i ogromnym zainteresowaniem klientek. Jednak od samego początku marka owiana była tajemnicą – nazwisko założyciela nie pojawiło się w żadnych materiałach prasowych, a do kampanii zamiast rozpoznawalnej influencerki zaproszono modelkę Audreyanę Michelle. Dziś wiemy już, kim są założycielki marki oraz znamy powody, dla których zwlekały z ujawnieniem swoich nazwisk.

W Instagramowych relacjach marki Eppram możemy obejrzeć kulisy powstawania sesji promującej pierwszą kolekcję. Oprócz modelki Audreyany Michelle widzimy pozującą obok niej Julię Kuczyńską. Maffashion nie pojawiła się jednak w kampanii reklamowej – wideo, w którym z ekscytacją opowiada o procesie powstawania jej nowego dziecka opublikowała dopiero teraz. W budowaniu nowego brandu pomogła jej przyjaciółka i projektantka, Lana Nguyen. Dlaczego dziewczyny ujawniły się dopiero teraz? Julia Kuczyńska wyjaśnia:

„Od początku moim i Lany założeniem było, aby marka obroniła się sama, i sama zapracowała na swój sukces. PR nieodbywający się za pośrednictwem moich zasięgów okazał się wystarczający, aby marka miała świetny start. Otrzymałyśmy bardzo dobry feedback ze strony naszych klientów i to jest dla nas najważniejsze”.

I rzeczywiście, po premierze pierwszej kolekcji w marynarkach Eppram pokazywały się między innymi Anna Puślecka, Lorena Rae, Maryna Linchuk czy Sara Boruc-Mannei. Kolekcja odbiła się w prasie szerokim echem, zbierając same pozytywne recenzje. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt skłonienia się ku ekologicznym materiałom i zrównoważonej produkcji – Eppram współpracuje z marką Alexandra K, która szyje torebki z innowacyjnych, etycznych zamienników skóry naturalnej.

Marka nie ukrywa planów ekspansji na rynki zagraniczne oraz poszerzenia oferty. Lana Nguyen z kolei zamierza równolegle kontynuować pracę w swojej autorskiej marce, skupiającej się na miarowym szyciu sukien ślubnych i koktajlowych. My prezentujemy niepublikowane wcześniej zdjęcia kampanii wizerunkowej z udziałem Maffashion. 

EPPRAM_ KAMPANIA 3EPPRAM_ KAMPANIA2EPPRAM_ KAMPANIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s